Fakültemiz NİSAN: Ağız Kanseri Farkındalığı Ayı" kapsamında 26-27 Nisan günlerinde de Çankırı Yunus AVM’de yaklaşık 1000 kişiye ağız kanser riskleri, kendi kendine muayene, erken tanı i bilgilendirmesi yapıldı. Gönüllü olan 215 kişiye ağız içi muayenesi yapılmış ve 25 kişi ileri tanı amaçlı olarak Ağız Diş Sağlığı Merkezimize davet edilmiştir. Bu etkinliği başarılı şekilde tamamlayan akademik, idari personelimize ve 4. sınıf öğrencilerimize Dekanımız Prof. Dr. Özcan Özkan tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. GÜLÜŞÜNÜZ GÜLÜŞÜMÜZ...
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dis/WhatsApp Image 2024-05-02 at 15.57.34.jpeg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dis/WhatsApp Image 2024-05-02 at 15.55.45.jpeg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dis/WhatsApp Image 2024-05-02 at 15.49.47.jpeg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dis/WhatsApp Image 2024-05-02 at 15.59.29.jpeg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dis/WhatsApp Image 2024-05-02 at 15.58.39.jpeg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dis/WhatsApp Image 2024-05-02 at 15.57.59.jpeg)